Materiały szkoleniowe A2

Zdobądź kod rabatowy do przygotowanych przez nas materiałów szkoleniowych

Każdy, kto chce rozpocząć swoją przygodę z dronami musi uzyskać uprawnienia do wykonywania lotów w kategorii Otwartej. Z założenia są to loty niskiego ryzyka. Nie ma na rynku wiedzy, która w przystępny sposób skutecznie informuje przyszłych pilotów o ich obowiązkach w związku z wykonywaniem lotów. 

Właśnie z tego powodu udostępniamy to szkolenie bezpłatnie, aby wejście w fascynujący świat dronów i ich wykorzystania biznesowego było dla wszystkich komfortowe i bezpieczne. Aby uzyskać dostęp do materiałów wystarczy uzupełnić pola w formularzu na dole strony, a w odpowiedzi wyślemy kod rabatowy obniżający cenę do 0 PLN.
 
Szkolenie pomoże Ci zrozumieć podstawowe założenia prawne i operacyjne dla kategorii Otwartej. Po ukończeniu szkolenia możesz zapisać się na egzamin do podkategorii A2 lub zakończyć jedynie na uprawnieniach A1/A3 i otrzymany materiał traktować jako pomoc w samodzielnym wykonywaniu lotów. 
Szkolenie poza podstawą programową kategorii otwartej zawiera szereg informacji i dodatkowych materiałów zebranych w jednym miejscu aby łatwo udostępnić niezbędną wiedzę do bezpiecznego wykonywania lotów.

Materiały online obejmują następujące zagadnienia:

  1. Przykłady wykorzystania dronów na rynku 
  2. Przepisy wykonywania lotów
  3. Podział stref lotniczych i geograficznych oraz zasady zgłoszenia lotów
  4. Meteorologia i wpływ pogody na bezpieczeństwo lotów
  5. Ogólne zasady bezpieczeństwa lotów i zapewnienia bezpieczeństwa na ziemi
  6. Opis bezpiecznego użytkowania dronów
  7. Osiągi dronów, czujniki i systemy bezpieczeństwa

Uzupełnij pola w formularzu a wyślemy Ci kod rabatowy. Kod obniży cenę materiałów do 0 PLN a jednocześnie można z niego skorzystać do obniżenia o 10% ceny szkolenia praktycznego i egzaminu.

Contact Form Demo (#3) (#4) (#5)

Co więcej? 

Wiele szkół uczy tylko „latania” dronem. Takie kursy są idealne dla amatorów hobbystycznej fotografii, jednak nie dla profesjonalistów tworzących skomplikowane projekty. Jesteśmy autorami wielu kursów zobacz nasza pełna ofertę!

logo akademia uav dronydlafirmy

©2024 Dronydlafirmy.pl wszystkie prawa zastrzeżone.