Pilot drona pomiarowego

Zaufaj nowoczesnym technologiom

ikonka z podpisem pilot drona pomiarowego

Branża geodezyjna dzięki dronom oferuje nowe możliwości w zakresie pomiarów, inspekcji i mapowania terenu. Jednak aby w pełni wykorzystać potencjał bezzałogowych statków powietrznych, niezbędne jest odpowiednie przeszkolenie i zdobycie kwalifikacji. Dzięki nowoczesnym technologiom, pomiary dronem zapewniają niezwykłą precyzję i szybkość. Oferujemy autorski program na pilota drona pomiarowego. Kurs został przygotowany przez doświadczonych geodetów i inżynierów, aby zapewnić uczestnikom wiedzę i umiejętności niezbędne do efektywnego wykorzystania dronów w zadaniach geodezyjnych, budowlanych i inspekcji termowizyjnej obiektów.

Dla kogo jest szkolenie na pilota drona pomiarowego?

Nasz kurs dedykowany jest szerokiemu gronu odbiorców związanych z branżą geodezyjną i budowlaną:

  • Jednoosobowe firmy geodezyjne, które chcą poszerzyć zakres usług o pomiary dronem
  • Przedsiębiorstwa planujące wdrożenie dronów do swojej działalności
  • Firmy, które chcą przeszkolić nowych pracowników na pilotów dronów pomiarowych
  • Osoby fizyczne zainteresowane zdobyciem wiedzy od doświadczonego instruktora
  • Osoby planujące rozwój swoich kompetencji w przyszłości

Nasze szkolenie dostarczy niezbędnej wiedzy i praktycznych umiejętności, aby wykonywać precyzyjne pomiary i inspekcje z wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych.

Jak przebiega szkolenie?

Część teoretyczna kursu to kilkunastominutowe lekcje wideo prowadzone przez doświadczonego instruktora. Materiał podzielony jest na przejrzyste bloki tematyczne, które stopniowo przygotowują do egzaminu i praktycznego wykorzystania wiedzy w terenie. Zajęcia praktyczne to z kolei intensywne sesje szkoleniowe, podczas których kursanci pracują na różnorodnym sprzęcie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Ćwiczymy loty w zróżnicowanych warunkach terenowych, aby jak najlepiej odwzorować rzeczywiste wyzwania. Oprócz pilotażu uczymy również obsługi specjalistycznego oprogramowania do planowania misji, analizy danych i interpretacji informacji zebranych przez drona.

Jakie uprawnienia daje szkolenie na pilota drona pomiarowego?

Po ukończeniu kursu absolwenci otrzymują:

  • Europejskie uprawnienia STS-01
  • Krajowe uprawnienia NSTS-01 oraz NSTS-05
  • Uprawnienia w kategorii otwartej A1/A2/A3

To kompleksowy pakiet kwalifikacji, który otwiera drzwi do świadczenia profesjonalnych usług pomiarowych z wykorzystaniem dronów.

Skonsultuj z nami zakres szkolenia. Zdobądź uprawnienia, których potrzebuje Twoja firma. Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.

Contact Form Demo (#3) (#4) (#5)

Co więcej? 

Wiele szkół uczy tylko „latania” dronem. Takie kursy są idealne dla amatorów hobbystycznej fotografii, jednak nie dla profesjonalistów tworzących skomplikowane projekty. Jesteśmy autorami wielu kursów zobacz nasza pełna ofertę!

logo akademia uav dronydlafirmy

©2024 Dronydlafirmy.pl wszystkie prawa zastrzeżone.