grafika kobiety z czerwonym tabletem w dłoniach sterującej dronem

Czym się zajmujemy?

Od 2014 roku Akademia UAV wspiera firmy przy wdrożeniach dronów. Przez ten czas przeprowadziliśmy kilka tysięcy osób przez proces uzyskania uprawnień pilota bezzałogowych statków powietrznych. Dostarczyliśmy również wiele dronów do firm i instytucji. 

Zauważyliśmy, że samo szkolenie i dostarczenie sprzętu to za mało. Firmy oczekują szerszego wsparcia przy wdrażaniu dronów. W związku z tym rozszerzyliśmy działalność Akademia UAV o kompletną usługę wdrożenia dronów do firmy, gdzie szkolenie jest tylko jednym z elementów całego procesu.

KIM JESTEŚMY?

Z wykształcenia jesteśmy geodetami i przez wiele lat zajmowaliśmy się wdrażaniem nowoczesnych technologii pomiarowych w firmach geodezyjnych i budowlanych. Ta wiedza i doświadczenie pozwalają nam doskonale rozumieć specyfikę tych branż oraz potrzeby stałego rozwoju technologicznego firm. Pasja do wszystkiego co lata w połączeniu z doświadczeniem w pracach pomiarowych sprawia, że nasi Klienci doceniają nasze praktyczne podejście do wykorzystania dronów w pracach pomiarowych.

ilustracja człowieka w czerwonym swetrze pracującego nad schematem procesu

JAK PRACUJEMY?

Każdy projekt traktujemy indywidualnie. W oparciu o naszą autorską listę wymaganych elementów opracowujemy kompletny plan wdrożenia. Dbamy o to, żeby plan był zgodny z oczekiwaniami biznesowymi klienta. Wszystkie projekty realizujemy w oparciu o wewnętrzną kadrę konsultantów i instruktorów. Dbamy o to, żeby każda z osób posiadała praktyczne doświadczenie w danym zagadnieniu oraz rozumiała branżę klienta.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Sprawdź, czy nasz zespół może pomóc wdrożyć drony w Twojej firmie. 

Strona Bezpłatna konsultacja
logo akademia uav dronydlafirmy

Dokumenty

©2024 Dronydlafirmy.pl wszystkie prawa zastrzeżone.