Szkolenie STS-01

Zdobądź europejskie uprawnienia do lotów w zasięgu wzroku

Kurs pilota drona STS-01

Chcesz wykonywać loty dronami w celach komercyjnych? Szkolenie STS-01 pozwoli Ci zdobyć europejskie uprawnienia do wykonywania lotów dronami w zasięgu wzroku (VLOS). Szkolenie STS-01 jest dedykowane firmom i instytucjom, które wykonują profesjonalne usługi z użyciem zaawansowanych dronów. Najczęściej z tych uprawnień korzystają firmy budowlane, inżynieryjne, oraz służby porządku publicznego. Loty w zasięgu wzroku są nieocenione w realizacji zadań biznesowych, takich jak monitorowanie obszarów niedostępnych, inspekcje infrastruktury czy też działania ratownicze.Jakimi dronami można latać mając uprawnienia STS-01?

Po zakończonym szkoleniu i zdanym egzaminie zyskasz uprawnienia do wykonywania lotów w zasięgu wzroku (VLOS) dronami z klasą C5.

Szkolenia dla firm

Jak wygląda szkolenie STS-01?

Szkolenie teoretyczne

Szkolenie teoretyczne obejmuje kilkunastominutowe lekcje wideo z doświadczonym instruktorem. Lekcje te omawiają zawiłe kwestie prawne w zrozumiały sposób, przygotowując uczestników do egzaminu. Dzięki e-learningowej formie szkolenia możesz uczyć się w dogodnym dla siebie czasie i tempie. Nasze materiały edukacyjne są podzielone na tematy, co ułatwia zrozumienie i przyswojenie wiedzy.

Szkolenie praktyczne

Obejmuje 4-6 godzin intensywnych ćwiczeń praktycznych. W naszym ośrodku szkoleniowym poznasz różne modele dronów, co jest niezwykle pomocne przed podjęciem decyzji o zakupie własnego urządzenia. 

Egzamin STS-01

Egzamin teoretyczny odbywa się online. Po jego zdaniu oraz zakończeniu szkolenia praktycznego otrzymasz certyfikat kompetencji pilota bezzałogowego statku powietrznego. 

Co otrzymuję po szkoleniu?

 • europejskie uprawnienia STS-01
 • kategoria otwarta A1/A2/A3
 • 2 miesięczne wsparcie konsultanta. Jest to pakiet 4h konsultacji podczas których możesz zapytać o dowolną sprawę związaną z samodzielnym wykonywaniem lotów.
  Najczęściej pomagamy:
  • Ustalić jak uzyskać zgodę na lot w danym miejscu
  • Ustalić z kim należy się kontaktować w sprawie wydania zgody na lot
  • Przygotować INOP (Instrukcję operacyjną)
  • Zaplanować lot w aplikacji drona
  • oraz w innych praktycznych kwestiach dotyczących wykonania lotu

Skonsultuj z nami zakres szkolenia. Zdobądź uprawnienia, których potrzebuje Twoja firma. Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.

Contact Form Demo (#3) (#4) (#5)

Co więcej? 

Wiele szkół uczy tylko „latania” dronem. Takie kursy są idealne dla amatorów hobbystycznej fotografii, jednak nie dla profesjonalistów tworzących skomplikowane projekty. Jesteśmy autorami wielu kursów zobacz nasza pełna ofertę!

logo akademia uav dronydlafirmy

©2024 Dronydlafirmy.pl wszystkie prawa zastrzeżone.