Rekrutacja i outsourcing pilotów

Jak wygląda usługa?

Pilot drona – zatrudnić czy może wynająć?

Często w firmach zdarza się taka sytuacja, gdzie uzasadnienie ekonomiczne ma zatrudnienie zewnętrznego pilota do realizacji konkretnego zadania. Posiadając duże doświadczenie w realizacji wielu różnych misji, oferujemy usługę wynajmu profesjonalnych pilotów dronów, zapewniając kompleksowe wsparcie dla Twojej firmy.

Rekrutacja pilota drona?

Jeżeli z przeprowadzonej analizy okaże się, że potrzebujesz zatrudnić pilota, zajmiemy się całym procesem rekrutacji. Przeprowadzimy szczegółową weryfikację kompetencji kandydatów. Otrzymasz od nas rekomendację pomocną w podjęciu ostatecznej decyzji. 

Ile kosztuje wynajem doświadczonego pilota?

Usługa wynajmu pilota została skalkulowana tak, żeby była rentowna dla małych i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw. Każdy projekt podlega indywidualnej wycenie i zależy między innymi od tego jakich kompetencji potrzebuje Twoja firma, gdzie musimy dojechać oraz jak długa potrwa realizacja zadania. Zazwyczaj jeden dzień pracy wykwalifikowanego pilota drona nie przekracza 2500 zł netto. 

Ile kosztuje rekrutacja pilota?

Koszt usługi zależy od tego jakich kompetencji potrzebuje Twoja firma i jak specyficzne usługi świadczy. To określa czas potrzebny do dotarcia do właściwych kandydatów z ofertą współpracy.

Jeżeli zastanawiasz się nad zleceniem wykonania zadania doświadczonemu pilotowi lub poszukujesz pilota do swojej firmy, porozmawiajmy o tym. Podczas bezpłatnej konsultacji omówimy zakres zadania i określimy, czy jesteśmy w stanie pomóc Twojej firmie. 

Contact Form Demo (#3) (#4) (#5)

Drony dla Biznesu

logo akademia uav drony dla firmy

©2023 Dronydlafirmy.pl wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie Antoni Koropis