Szkolenie NSTS-01

Zdobądź uprawnienia do lotów dronem BVLOS do 25 kg

Ikona ze szkoleniem NSTS - 06

Chcesz wykonywać loty dronem o masie do 25 kg, poza zasięgiem wzroku (BVLOS) w celach komercyjnych? Szkolenie NSTS-06 pozwoli Ci zdobyć niezbędne uprawnienia do wykonywania lotów dronami poza zasięgiem wzroku (BVLOS). Szkolenie NSTS-06 jest dedykowane firmom i instytucjom, które wykonują profesjonalne usługi z użyciem zaawansowanych dronów. Najczęściej z tych uprawnień korzystają firmy budowlane, inżynieryjne, oraz służby porządku publicznego. Loty poza zasięgiem wzroku są nieocenione w realizacji zadań biznesowych, takich jak monitorowanie dużych obszarów, inspekcje infrastruktury czy działania ratownicze.

Jakimi dronami można latać mając uprawnienia NSTS-06?

Po zakończonym szkoleniu i zdanym egzaminie zyskasz uprawnienia do wykonywania lotów poza zasięgiem wzroku (BVLOS) różnymi typami dronów:

  • Dronami o masie do 4 kg, takimi jak:
    • Wielowirnikowce,
    • Samoloty,
    • Helikoptery,
    • VTOL (Vertical Take-Off and Landing)
  • Wielowirnikowcami o masie do 25 kg.
Szkolenia dla firm

Jak wygląda szkolenie NSTS-06?

Szkolenie teoretyczne

Szkolenie teoretyczne obejmuje kilkunastominutowe lekcje wideo z doświadczonym instruktorem. Lekcje te omawiają zawiłe kwestie prawne w zrozumiały sposób, przygotowując uczestników do egzaminu. Dzięki e-learningowej formie szkolenia możesz uczyć się w dogodnym dla siebie czasie i tempie. Nasze materiały edukacyjne są podzielone na tematy, co ułatwia zrozumienie i przyswojenie wiedzy.

Szkolenie praktyczne

Obejmuje 11 godzin intensywnych ćwiczeń. W naszym ośrodku szkoleniowym poznasz różne modele dronów, co jest niezwykle pomocne przed podjęciem decyzji o zakupie własnego urządzenia. Wśród dronów, z którymi będziesz miał okazję pracować, znajdują się modele takich firm jak DJI, Autel i Yuneec. 

Egzamin NSTS-06

Egzamin teoretyczny odbywa się online i jest przeprowadzany przez niezależny podmiot. Po jego zdaniu oraz zakończeniu szkolenia praktycznego otrzymasz nie tylko certyfikat NSTS-06, ale również uprawnienia do wykonywania lotów w NSTS-01, NSTS-02, NSTS-05 oraz podkategorii A2 kategorii Otwartej. To kompleksowe podejście sprawia, że zyskujesz szerokie możliwości operowania dronami w różnych scenariuszach i warunkach.

Skonsultuj z nami zakres szkolenia. Zdobądź uprawnienia, których potrzebuje Twoja firma. Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.

Contact Form Demo (#3) (#4) (#5)

Co więcej? 

Wiele szkół uczy tylko „latania” dronem. Takie kursy są idealne dla amatorów hobbystycznej fotografii, jednak nie dla profesjonalistów tworzących skomplikowane projekty. Jesteśmy autorami wielu kursów zobacz nasza pełna ofertę!

logo akademia uav dronydlafirmy

©2024 Dronydlafirmy.pl wszystkie prawa zastrzeżone.