Szkolenie NSTS-05

Zdobądź europejski certyfikat kompetencji pilota drona i otwórz przed sobą nowe możliwości biznesowe

nsts-05 bvlos do 4kg ikona oka

Drony znajdują zastosowanie w coraz to nowych branżach – od budownictwa i geodezji, przez energetykę i rolnictwo, po służby ratownicze i porządkowe. Posiadanie uprawnień NSTS-05 otwiera przed Tobą szerokie możliwości realizacji płatnych zleceń i rozwoju kariery w przyszłościowym sektorze bezzałogowym.

Chcesz wykonywać loty dronem poza zasięgiem wzroku (BVLOS) w celach komercyjnych? Szkolenie NSTS-05 to Twoja przepustka do świata zaawansowanych operacji bezzałogowymi statkami powietrznymi. Zdobądź europejski certyfikat kompetencji pilota drona i otwórz przed sobą nowe możliwości biznesowe w dynamicznie rozwijającej się branży UAV.

Co daje szkolenie NSTS-05?

Ukończenie kursu NSTS-05 uprawnia Cię do wykonywania lotów dronami o masie startowej do 4 kg poza zasięgiem wzroku (BVLOS – Beyond Visual Line of Sight). Uprawnia to do sterowania bezzałogowcami typu wielowirnikowiec, samolot, helikopter czy VTOL bez konieczności utrzymywania z nimi kontaktu wzrokowego. 

Kończąc nasz kurs NSTS-05, zyskujesz:

  • Certyfikat kompetencji pilota drona po zdanym egzaminie
  • Uprawnienia do lotów BVLOS dronami do 4 kg (NSTS-05)
  • Uprawnienia NSTS-01 oraz do lotów w podkategorii A2 (kategoria otwarta)
  • Dostęp do materiałów na platformie e-learningowej przez 12 miesięcy
  • Pakiet 3h indywidualnych konsultacji z instruktorem
Szkolenia dla firm

Jak wygląda szkolenie NSTS-05?

Oferujemy bogate w wiedzę szkolenie, na które składają się trzy zasadnicze elementy:

Część teoretyczna w formie e-learningu

Teoria przekazywana jest w przystępnej formie kilkunastominutowych wideo lekcji. Doświadczony instruktor omawia zagadnienia prawne, techniczne i operacyjne, przygotowując Cię do egzaminu i realnych zadań w terenie. Materiały dostępne są na platformie e-learningowej przez 12 miesięcy, co pozwala na naukę w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu.

Egzamin teoretyczny online

Egzamin teoretyczny przeprowadzany jest online przez niezależny podmiot. Składa się z 80 pytań jednokrotnego wyboru, a do zaliczenia wymagane jest uzyskanie min. 75% poprawnych odpowiedzi.

Praktyczne szkolenie z instruktorem (9h)

Zwieńczeniem kursu są praktyczne zajęcia z instruktorem (9h), podczas których poznasz obsługę różnych typów dronów (m.in. DJI, Autel, Yuneec) i zdobędziesz pewność w wykonywaniu lotów BVLOS. Szkolenie praktyczne odbywa się standardowo w Warszawie, ale istnieje możliwość zorganizowania go w innej lokalizacji po indywidualnych ustaleniach.

Co ważne, po ukończeniu szkolenia NSTS-05 otrzymasz także uprawnienia NSTS-01 oraz do lotów w podkategorii A2 (kategoria otwarta), co dodatkowo poszerza Twoje możliwości.

Skonsultuj z nami zakres szkolenia. Zdobądź uprawnienia, których potrzebuje Twoja firma. Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.

Contact Form Demo (#3) (#4) (#5)

Co więcej? 

Wiele szkół uczy tylko „latania” dronem. Takie kursy są idealne dla amatorów hobbystycznej fotografii, jednak nie dla profesjonalistów tworzących skomplikowane projekty. Jesteśmy autorami wielu kursów zobacz nasza pełna ofertę!

logo akademia uav dronydlafirmy

©2024 Dronydlafirmy.pl wszystkie prawa zastrzeżone.